Продають браковане скло
У цьому магазині мені ставили захисне скло NEU chatel на IPhone 16pro. Через два тижні звернувся по гарантї, тому що зʼявилися тріщини на склі, при цьому телефон не падав, я подумав може якось поклав його не так чи ще щось. Приніс на заміну, поставили нове таке саме, на наступний день знов тріщина, хоча я не виходив з дому навіть, до телефону уважно дуже ставлюся, він чи у руках чи на столі. Гарантії у мене немає тепер, просто викинуті гроші. Хочу сказати що ця контора продає браковане скло, яке скоріше за все коли приклеюється на екран має коефіцієнт напруження більший ніж скло може витримати тому при вібрацї від вібросигналу наприклад чи якогось іншого тригеру не витримує і дає тріщину. Хочу зазначити що дуже навʼязливо консультант рекомендував взяти гарантію на скло на рік, щоб можна було його при потребі постійно міняти, і я розумію звідки така впевненість у цього парубка що така потреба буде. Для мене це все виглядає як шахрайство.
0 comments
Replying to Ігор
The comment must be at least 10 characters.